Egzaminy Cambridge English Qualifications: B2 First (FCE). C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE). Zadzwoń: 22 825 22 73 lub 22 243 04 56/57
Ogólnopolskie Platynowe Centrum Egzaminacyjne Cambridge English
logo-akredytacja

Jak odebrać certyfikat Cambridge English

Jak odebrać certyfikat Cambridge English

Certyfikaty Cambridge English są dostępne po:
– około 6 tygodniach od dnia egzaminu w wersji komputerowej
– około 8 tygodniach od dnia egzaminu w wersji papierowej.
W przypadku testów YLE (Pre-A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers) certyfikaty są dostępne po około 8 tygodniach od dnia egzaminu.

Kandydaci otrzymują informację o możliwości odbioru certyfikatu pod adresem e-mail podanym w formularzu rejestracji na egzamin Cambridge English.

Po odbiór certyfikatu zapraszamy osobiście do naszego biura do Platynowego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Lang LTC przy ul. Sędziowskiej 5 w godzinach 9.00 – 17.00.
Do odbioru certyfikatu można też kogoś upoważnić. Osoba upoważniona musi mieć przy sobie wypełniony i podpisany przez kandydata dokument Upoważnienie do odbioru certyfikatu.

Jeśli natomiast przy rejestracji na egzamin Cambridge English kandydat wybrał opcję wysyłki certyfikatu (listem poleconym – 15 zł lub kurierem – 25 zł), zawsze prosimy o podanie adresu, na który należy przesłać certyfikat.

Certyfikaty Cambridge English są przechowywane w Platynowym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English Lang LTC przez 2 lata od momentu poinformowania kandydatów o możliwości ich odbioru i po tym czasie zostają komisyjnie zniszczone.

Zobacz, jak wyglądają certyfikaty Cambridge English.

Gdzie odbiorę certyfikat Cambridge English Jak mogę odebrać certyfikat Cambridge English