Egzaminy Cambridge English Qualifications: B2 First (FCE). C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE). Zadzwoń: 22 825 22 73
Ogólnopolskie Platynowe Centrum Egzaminacyjne Cambridge English
logo-akredytacja

LINGUASKILL

LINGUASKILL

LINGUASKILL – NOWY TEST CAMBRIDGE ENGLISH

Egzaminy Linguaskill

LINGUASKILL TO SZYBKI I RZETELNY SPOSÓB OCENY KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

 • Dostępny online
 • Ma charakter adaptacyjny
 • Organizowany na życzenie
 • Testuje język angielski ogólny
 • Określa kompetencje językowe w odniesieniu do skali CEFR od A1 do C1, a wynik przekraczający poziom C1 określany jest jako „C1 lub wyżej”
 • Testuje wszystkie sprawności językowe
 • Wyniki dostępne od razu dzięki funkcji automarking komponentu Reading & Listening

ZASTOSOWANIE TESTU LINGUASKILL:

 • Kwalifikacja na odpowiedni poziom językowy w celu przypisania na właściwy kurs językowy
 • Rekrutacja – ocena kompetencji językowych kandydatów na wybrane stanowisko
 • Szkolenia – ocena wyników szkoleń językowych, także tych finansowanych ze środków Unijnych (na zakończenie kursów językowych)

Cena Linguaskill Reading & Listening: 344,40 pln

Zarejestruj się

Daty sesji testu podane są na stronie: https://register.lang.com.pl/pl/search/

Jeśli nie znalazłeś terminu, który Ci odpowiada lub szukasz testu LINGUASKILL dla grupy – skontaktuj się z naszym Centrum Egzaminacyjnym: egzaminy@lang.com.pl, a my zorganizujemy dla Ciebie sesję w najbliższym możliwym terminie.

Dopłata za sesję indywidualną – 120 PLN

LINGUASKILL – KIEDY CHCESZ I GDZIE CHCESZ

 • Szybko – test Reading & Listening zajmuje 60-85 min i dostarcza natychmiastowego wyniku
 • Skutecznie – sprawdza praktyczne i ogólne umiejętności językowe kandydata, przypisując mu określony poziom w skali CEFR
 • Wygodnie – test wykonujesz na komputerze i jedyne, czego potrzebujesz, to łącze internetowe i słuchawki
 • Rzetelnie – Linguaskill jest rozwiązaniem Cambridge Assessment English, uzyskujesz więc wynik, któremu możesz zaufać!
 • W rozsądnej cenie – kup pojedynczy test (klienci indywidualni) lub ich większą liczbę po korzystnej cenie (klienci grupowi)

OPRACOWANY PRZEZ EKSPERTÓW

Linguaskill został stworzony przez Cambridge Assessment English, część Uniwersytetu Cambridge z ponad 100 letnim doświadczeniem w ocenianiu kompetencji lingwistycznych w języku angielskim.
Specjaliści, eksperci i lingwiści uniwersyteccy opracowali szczegółowy i rzetelny test, który można przeprowadzić w prosty i wygodny sposób. Wygodna administracja testu: za pośrednictwem przydzielonego loginu
Wsparcie techniczne: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA LINGUASKILL

Linguaskill to nowoczesny test oparty na zaawansowanej technologii wykorzystującej sztuczną inteligencję. Narzędzie to zanim zostało udostępnione odbiorcom było doskonalone i testowane przez wiele lat.
Głównym celem jego twórców było osiągnięcie wyniku oceny kompetencji lingwistycznych kandydatów porównywalnych z oceną ludzką. Porównanie wyników oceny sztucznej inteligencji z oceną wystawioną przez człowieka wypada na korzyść tej pierwszej. Rewolucyjna technologia jest rzetelna i niezawodna, m.in. dlatego, że przy ocenie wykluczony jest element subiektywizmu i kontekstu, na który wpływa: osoba interlokutora (para w czasie egzaminu lub osoba testująca), treść zadania, temat rozmowy,  stres przed osobą egzaminującą, odmienność poglądów i kultur, odmienność akcentów i wpływ języka ojczystego  na testowany język angielski.
Technologia testowania jest rewolucyjna dlatego, że sztuczna inteligencja może jednocześnie ocenić język na bardzo wielu poziomach analizy. W przypadku pisania są to m.in.: dobór słów, struktury, gramatyka, organizacja wypowiedzi, styl i ton wypowiedzi, budowa tekstu, jego spójność, punkt widzenia, realizacja zadania testowego.
W przypadku mówienia jest to dodatkowo: budowa zdania, treść, słownictwo, wymowa, intonacja, płynność, ekspresja, właściwy kontekst wypowiedzi.
Technologia testu Linguaskill jest równie rzetelna jak ocena ludzka, a dodatkowo pozbawiona jest elementów subiektywnych i sytuacyjnych. Automatyczny system oceny nie jest ukierunkowany na zrozumienie wypowiedzi ludzkiej tylko na przewidzenie oceny kompetencji językowych na poziomie porównywanym lub wyższym od oceny ludzkiej.

JAK WYGLĄDA LINGUASKILL

WYNIKI TESTU LINGUASKILL

Wyniki testu LINGUASKILL Reading & Listening dostępne są od ręki. Kandydaci otrzymują wynik całościowy oraz uwzględniający poszczególne sprawności. Wynik jest punktowy i plasuje kandydatów na skali Rady Europy (CEFR) od poziomu A1 do C1. Nie ma wyniku „nie zdał”.

RAPORT
Po wykonaniu testu otrzymujemy raport indywidualny kandydata.
Wynik testu Linguaskill
Szczegółowy raport grupowy, dostępny jest na życzenie. Pozwala porównać wyniki większej grupy zdających w ramach jednej organizacji.
Wyniki testu Linguaskill

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO LINGUASKILL

Uwaga: Tutaj pobierzesz darmowe materiały przygotowujące do testu Linguaskill

CENA LINGUASKILL
Chcesz zdać Linguaskill? Chcesz, aby Twoi uczniowie/słuchacze podeszli do sesji Linguaskill?
Napisz do nas, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę cenową: egzaminy@lang.com.pl

NAJBLIŻSZE TERMINY LINGUASKILL