Egzaminy Cambridge English Qualifications: B2 First (FCE). C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE). Zadzwoń: 22 825 22 73
logo-akredytacja

Szkolenia dla nauczycieli

Szkolenia dla nauczycieli

ZMIANY W EGZAMINACH CAMBRIDGE ENGLISH: KEY AND PRELIMINARY 2020

Zapraszamy na bezpłatny webinar: Bądź na bieżąco, dowiedz się pierwszy!|Zmiany w egzaminach Cambridge English: Key and Preliminary for Schools – 2020

Od stycznia 2020 r. Państwa uczniowie przystąpią do nowych, zmienionych egzaminów A2 Key for Schools and B1 Preliminary for Schools. Egzaminy zostały poddane dokładnej rewizji, aby lepiej odpowiadać potrzebom uczniów i nadążać za rozwojem języka angielskiego zarówno w klasie, jak i poza nią.
Podczas webinarium przyjrzymy się bliżej, jak zmienia się format egzaminów. Prześledzimy zmiany w poszczególnych komponentach egzaminacyjnych i weźmiemy pod lupę nowe zadania. Na koniec skupimy się na zmianach w systemie oceniania i raportowania wyników. Dołącz do nas już teraz, aby upewnić się, że Ty i Twoi uczniowie jesteście gotowi na styczeń 2020 r.

Dla Państwa wygody proponujemy dwa terminy do wyboru:
20/03  / środa / godzina 19.00
10/04 / środa / godzina 13:30

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

Szkolenie poprowadzi dla Państwa Joanna Kołakowska nauczycielka, trener nauczycieli i egzaminator Cambridge English. Poza nauczaniem Joanna jest konsultantem ELT i autorem artykułów. Ma tytuł magistra Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego i ponad 13-letnie doświadczenie w nauczaniu. Jest oddanym i pełnym pasji pedagogiem i edukatorem z doświadczeniem w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi. Prowadzi także liczne warsztaty ELT dla nauczycieli. Joanna specjalizuje się w przygotowaniu do egzaminów Cambridge English. Ściśle współpracuje z Centrum Doskonalenia Nauczycieli Lang LTC oraz Autoryzowanym Platynowym Centrum Egzaminacyjnym Lang LTC. Prywatnie jest dumną mamą i właścicielką psa. Prywatnie – amatorka biegania i blogów kulinarnych.