Egzaminy Cambridge English Qualifications: B2 First (FCE). C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE). Zadzwoń: 22 825 22 73
logo-akredytacja

Jak odebrać certyfikat Cambridge English

Jak odebrać certyfikat Cambridge English

Certyfikaty Cambridge English są dostępne po:
– około 5 – 6 tygodniach od dnia egzaminu w wersji komputerowej
– około 8 – 11  tygodniach od dnia egzaminu w wersji papierowej.
W przypadku testów YLE (Pre-A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers) certyfikaty są dostępne po około 8 tygodniach od dnia egzaminu.

Cambridge English dokłada wszelkich starań, żeby zarówno centra egzaminacyjne, jak i kandydaci, otrzymali w zakładanym terminie swoje certyfikaty. W obecnej jednak sytuacji mogą wystąpić opóźnienia w ich dostarczeniu do centrum. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

Kandydaci otrzymują informację o możliwości odbioru certyfikatu pod adresem e-mail podanym w formularzu rejestracji na egzamin Cambridge English, wypełnianym podczas zakupu usługi.

Po odbiór certyfikatu osobiście zapraszamy do naszego biura Platynowego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Lang LTC przy ul. Sędziowskiej 5 w godz. 10.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku.
Do odbioru certyfikatu można też kogoś upoważnić. Osoba upoważniona musi mieć przy sobie wypełniony i podpisany przez kandydata dokument Upoważnienie do odbioru certyfikatu.

Jeśli natomiast przy rejestracji na egzamin Cambridge English kandydat wybrał opcję wysyłki certyfikatu (listem poleconym – 15 zł lub kurierem – 25 zł) – prosimy o podanie adresu, pod którym należy przesłać certyfikat.

Certyfikaty Cambridge English są przechowywane w Platynowym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English Lang LTC przez 2 lata od momentu poinformowania kandydatów o możliwości ich odbioru i po tym czasie zostają komisyjnie zniszczone.

Zobacz, jak wyglądają certyfikaty Cambridge English.

Gdzie odbiorę certyfikat Cambridge English Jak mogę odebrać certyfikat Cambridge English