Egzaminy Cambridge English Qualifications: B2 First (FCE). C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE). Zadzwoń: 22 825 22 73
logo-akredytacja

Jak zapisać się na egzamin Cambridge

Jak zapisać się na egzamin Cambridge

Na egzaminy Cambridge English organizowane przez nasze Centrum Egzaminacyjne należy zarejestrować się online przez formularz.

Rejestrując się na egzamin Cambridge English trzeba:

  • wybrać odpowiednią wersję egzaminu: papierową lub komputerową – pamiętaj, że w zależności od wybranej wersji egzaminu będziesz odpowiednio długo czekał na wyniki on-line, a tym samym  i na certyfikat
  • wybrać odpowiedni termin egzaminu
  • wybrać pakiet (BASIC, SAFE lub COMFY) i formę płatności za egzamin (przelew tradycyjny lub płatność elektroniczna)
  • wybrać sposób odbioru certyfikatu (odbiór osobisty, przesyłka: Poczta Polska lub firma kurierska)
  • zaakceptować Regulamin Centrum Egzaminacyjnego Lang LTC
  • jeśli kandydat wnioskuje o szczególne udogodnienia podczas egzaminu (np. z powodu dysleksji lub niedosłuchu) należy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu i dołączyć skan dokumentacji potwierdzającej dysfunkcję
  • zaznaczyć, czy mamy wystawić fakturę (dane do faktury należy podać w formularzu rejestracji na egzamin).

Wszystkie działania Centrum Egzaminacyjnego Lang LTC realizowane są z zachowaniem wymogów i obostrzeń sanitarnych związanych z aktualną sytuacją epidemiczną. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w regulaminie.

Po prawidłowym wypełnieniu formularza kandydat otrzymuje mailowo potwierdzenie rejestracji na wybrany egzamin Cambridge English oraz dane do przelewu, jeśli nie została wybrana opcja płatności online.

Uwaga! Termin zamknięcia rejestracji na egzamin Cambridge English jest również ostatecznym terminem zapłaty za egzamin.

Jeżeli na dany termin egzaminu nie zbierze się minimalna liczba kandydatów wymagana przez Cambridge do przeprowadzenia sesji, centrum zaproponuje zapisanym kandydatom przystąpienie do egzaminu w innym dogodnym terminie.

Potwierdzeniem rejestracji na egzamin jest imienny dokument Confirmation of Entry wysyłany przez Centrum Egzaminacyjne do wszystkich kandydatów najpóźniej 7 dni przed planowaną sesją egzaminacyjną. Zawiera on szczegółowe informacje dotyczące sesji: miejsce egzaminu oraz dokładne godziny poszczególnych komponentów, jak również informacje gdzie, kiedy i jak sprawdzić wyniki on-line.

ZAREJESTRUJ SIĘ!