Egzaminy Cambridge English Qualifications: B2 First (FCE). C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE). Zadzwoń: 22 825 22 73
logo-akredytacja

LINGUASKILL

LINGUASKILL

LINGUASKILL – NOWY TEST CAMBRIDGE ENGLISH

Egzaminy Linguaskill

Linguaskill Cambridge Assessment English to szybki i wygodny test adaptacyjny online potwierdzający aktualny poziom zaawansowania językowego.

Test sprawdza wszystkie cztery umiejętności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie. Zapewnia dokładne wyniki w ciągu 48 godzin. Wyniki są zgodne z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

 

NOWE MOŻLIWOŚCI W PEŁNI ZDALNEGO TESTU LINGUASKILL

 

W maju 2021, jako pierwsi w Polsce, we współpracy z jedną z najlepszych uczelni Akademia Leona Koźmińskiego przeprowadziliśmy – na odległość, w wariancie ze zdalnym monitoringiem – jednocześnie aż 250 testów językowych Linguaskill.

Od teraz, wyłącznie w Lang LTC, przeprowadzamy Linguaskill w oparciu o dwa niezależne narzędzia:

 • sztuczną inteligencję, która weryfikuje wiedzę kandydata
 • technologię biometryczną, która weryfikuje tożsamość oraz monitoruje w czasie rzeczywistym zachowania zdającego test 

DZIĘKI NAJNOWSZYM TECHNOLOGIOM

 • kandydaci mogą znajdować się w dowolnym miejscu – domu lub biurze
 • do testu może przystąpić jednocześnie dowolna liczba kandydatów danej instytucji
 • zmawiający ma dostęp w czasie rzeczywistym do wyników testów oraz szczegółowego raportu zachowań kandydatów
 • wiarygodność wyników testu Linguaskill Cambridge Assessment English jest niepodważalna

OD DZIŚ WYKORZYSTUJ LINGUASKILL JAKO 

 • zaliczenie lektoratu na wyższej uczelni i jednocześnie międzynarodowe potwierdzenie kompetencji Cambridge Assessment English
 • narzędzie rekrutacyjne do oceny faktycznych umiejętności językowych pojedynczych kandydatów lub większej grupy
 • niezależne podsumowanie szkoleń językowych

Chcesz wiedzieć więcej, zdobyć pewność, że Linguaskill to najlepszy wybór w działaniach online? Napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę cenową oraz zapewnimy wsparcie organizacyjne

egzaminy@lang.com.pl

 


TEST ZE ZDALNYM MONITORINGIEM

 • Linguaskill dla instytucji edukacyjnych

Możliwość testowania poziomu znajomości języka angielskiego kandydatów jest bardzo ważna dla wyższych uczelni i instytucji edukacyjnych, czy to podczas rekrutacji, naboru na staż, badania postępów w nauce czy na zakończenie studiów. Linguaskill pomaga instytucjom potwierdzać poziom znajomości angielskiego kandydatów w sposób łatwy i niezawodny zapewniając szybkie wyniki, które są zgodne z poziomami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

 • Linguaskill dla pracodawców

Jeśli Twoi pracownicy na co dzień muszą posługiwać się w języku angielskim, ważne jest, aby można było oceniać poziom znajomości języka i pomagać pracownikom rozwijąć umiejętności komunikacyjne.

Dostępne są dwie opcje testowe:

 • Linguaskill General
 • Linguaskill Business

W zależności od tego, czy stanowisko wymaga znajomości języka ogólnego czy angielskiego używanego w środowisku biznesowym i korporacyjnym. Wyniki są dostępne szybko oraz zgodne z międzynarodowymi standardami.

Jeśli chcesz, aby Twoi uczniowie/słuchacze lub pracownicy podeszli do w pełni zdalnej sesji Linguaskill, napisz do nas a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę cenową: 

egzaminy@lang.com.pl

REJSETRACJA NA TEST LINGUASKILL

 • Zapisy dla grup – prosimy o kontakt pod adresem egzaminy@lang.com.pl.
 • Zapisy dla kandydatów indywidualnych – zapraszamy do rejestracji poprzez system rejestracyjny na stronie https://register.lang.com.pl/pl/search/

Jeśli nie znalazłeś terminu, który Ci odpowiada, skontaktuj się z naszym Centrum Egzaminacyjnym: egzaminy@lang.com.pl, a my zorganizujemy dla Ciebie indywidualną sesję w najbliższym możliwym terminie.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO LINGUASKILL?

Polecamy strony i zasoby, które pomogą przygotować się do testu: