Egzaminy Cambridge English Qualifications: B2 First (FCE). C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE). Zadzwoń: 22 825 22 73
logo-akredytacja

Uznawalność egzaminów Cambridge

Uznawalność egzaminów Cambridge

Dlaczego warto zdać egzamin Cambridge English

Egzaminy Cambridge English są rozpoznawalne na całym świecie, uznawane przez wiele instytucji i cenione jako doskonałe narzędzie obiektywnej oceny kompetencji językowych. Posiadanie certyfikatu umożliwia studia za granicą i zwiększa szanse na rynku pracy.

Dlaczego warto mieć certyfikat Cambridge English

  • często zwalnia z egzaminu zaliczeniowego lub lektoratu na studiach
  • zwiększa szanse znalezienia dobrej pracy w Polsce i za granicą
  • pomaga w osiągnięciu sukcesu zawodowego
  • może pomóc w uzyskaniu wyższych  zarobków
  • umożliwia przyjęcie na dobrą uczelnię

Uznawalność egzaminów Cambridge English

  • Certyfikaty zdania egzaminu C1 Advanced są honorowane na WSZYSTKICH uczelniach Wielkiej Brytanii Jeżeli planujesz studiować w Anglii – już teraz pomyśl o przystąpieniu do egzaminu Cambridge English, żeby osiągnąć swój cel.  Szczegółowe informacje na temat uznawalności egzaminów Cambridge English dostępne są tutaj.
  • Na rynku pracy potwierdzona certyfikatem Cambridge English znajomość języka angielskiego jest niezwykle ważna. Wpisanie certyfikatu Cambridge English do CV zwiększy Twoje szanse na przejście do kolejnego etapu rekrutacji i udział w rozmowie kwalifikacyjnej.
  • Ze wszystkich certyfikatów potwierdzających znajomość języka angielskiego, pracodawcy najbardziej cenią certyfikaty Cambridge English*

W Polsce certyfikaty Cambridge English uznają m.in.:

Uznawalność Egzaminów Cambridge English

Cambridge English to również najpopularniejsze egzaminy wśród rekruterów. Większość rekruterów zwraca na nie uwagę w CV kandydata. Sami także najczęściej posiadają certyfikaty Cambridge English.

 Uznawalność Egzaminów Cambridge  Certyfikaty Cambridge  Dlaczego warto zdać egzamin Cambridge English
pracodawców najbardziej ceni certyfikaty Cambridge English o tyle mogą być wyższe Twoje zarobki pracodawców będzie uważało Cię za bardziej atrakcyjnego kandydata

*Prezentacja danych na podstawie badania zrealizowanego w Polsce na zlecenie Cambridge English Language Assessment w lipcu 2014 r. przez instytut Millward Brown.